MAJLIS SUKAN SEKOLAH-SEKOLAH MALAYSIA NEGERI JOHOR PERMAINAN PING PONG

KEJOHANAN PING PONG MSS JOHOR 2015

http://mssjpingpong2014.tripod.com/

Kejohanan Ping Pong MSS Johor 2014

KEPUTUSAN RASMI KEJOHANAN PING PONG MSS JOHOR 2014

http://mssjpingpong2014.tripod.com  

 

Kejohanan Ping Pong MSS Johor 2013

 KEPUTUSAN RASMI KEJOHANAN PING PONG MSS JOHOR 2013

22-23 FEBRUARI 2013
SJKC Jagoh, Segamat.

 

  Keputusan Keseluruhan

KEPUTUSAN RASMI

KEDUDUKAN PUNGUTAN MATA KONTINJEN KEJOHANAN PING PONG MSSJ 2013

BIL

KEDUDUKAN

L12

L15

L18

P12

P15

P18

1

JOHAN

GU

 

SG

LD

 

LD

2

NAIB JOHAN

JB

 

BP

BP

 

JB

  3

KETIGA

PN

 

KJ

JB

 

KG

4

KEEMPAT

BP

 

GU

PN

 

BP


DAERAH

PUNGUTAN MATA MENGIKUT KATEGORI

RANKING

L18

L15

L12

P18

P15

P12

JUMLAH

BATU  PAHAT

24

 

14

18

 

28

84

3

JOHOR BAHRU

10

 

30

29

 

28

97

1

MUAR

12

 

10

6

 

8

36

9

PONTIAN

10

 

21

10

 

18

59

7

KOTA TINGGI

4

 

6

14

 

4

28

10

KLUANG

17

 

14

22

 

10

63

6

KULAIJAYA

22

 

10

8

 

8

48

8

MERSING

6

 

4

6

 

6

22

11

SEGAMAT

39

 

14

8

 

14

75

5

LEDANG

10

 

12

32

 

34

88

2

PASIR GUDANG

20

 

35

10

 

16

81

4

PENGGERANG

4

 

4

4

 

4

16

12


Keputusan terkini 15.04.2013 ( Disemak semula )

17-19 FEBRUARI 2012

Dewan Bdminton,

IOI Palm Villa Golf & Country Resort Bandar Putra,

Kulaijaya, Johor 

Keputusan Keseluruhan

Perseorangan Lelaki 12

Perseorangan Perempuan 12

Perseorangan Lelaki 18

Perseorangan Perempuan 18

Beregu Lelaki 12

Beregu Perempuan 12

 Beregu Lelaki 18

Beregu Perempuan 18

Pesta Ping Pong MSS Johor 2012

  KEPUTUSAN RASMI KEJOHANAN PING PONG MSS JOHOR 2012

17-19 FEBRUARI 2012

Dewan Bdminton,

IOI Palm Villa Golf & Country Resort Bandar Putra,

Kulaijaya, Johor 

Keputusan Keseluruhan

Perseorangan Lelaki 12

Perseorangan Perempuan 12

Perseorangan Lelaki 18

Perseorangan Perempuan 18

Beregu Lelaki 12

Beregu Perempuan 12

 Beregu Lelaki 18

Beregu Perempuan 18

 

Kejohanan Ping Pong MSS Johor 2011

 KEPUTUSAN RASMI KEJOHANAN PING PONG MSS JOHOR 2011

18-19 FEBRUARI 2011

SM SAINS SULTAN ISKANDAR, MERSING.

Keputusan Keseluruhan

MSS Negeri L12 P12 L18 P18 Jumlah
Batu Pahat 10 10 19 18 57
Ledang 10 31 2 8 51
Kluang 4 2 18 13 37
Johor Bahru 8 6 2 16 32
Pontian 11 8 6 4 29
Segamat 14 2 4 2 22
Muar 2 2 10 2 16
Kulai Jaya 4 2 2 2 10
Pasir Gudang 2 4 2 2 10
Kota Tinggi 2 2 2 2 8
Mersing 2 2 2 2 8
Pengerang 2 2 2 2 8

Kejohanan Ping Pong MSS Johor 2010

  Kejohanan Ping Pong MSS Johor 2010
23-25 April 2010
Dewan Sri Ledang, Kolej Matrikulasi Ledang

Sistem Pemarkahan Sukan dan Permainan 

Kedudukan Kejohanan Sukan dan Permainan MSS Johor

Jumlah Pungutan Mata


Keputusan Keseluruhan

 

MSS NegeriAcara PerseoranganAcara BerguAcara BerpasukanJumlah
Batu Pahat81410122
Kluang6236098
Ledang5040090
Johor Bahru6522087
Segamat5620076
Pasir Gudang4822070
Kulai Jaya4219061
Pontian3524059
Muar3818056
Mersing2910039
Kota Tinggi2210032
Pengerang2210032

 

 

Acara Perseorangan


Acara Perseorangan

MSS NegeriL12P12L18P18LBKC12PBKC12LBKC18PBKC18Jumlah
Johor Bahru8102132761765
Batu Pahat41118188162481
Pontian2422469635
Kulai Jaya122464210242
Muar42621246238
Segamat1022214814456
Mersing2222964229
Pengerang2222222822
Kota Tinggi2222642222
Pasir Gudang41286284448
Kluang1361910222862
Ledang81844224850

Acara Bergu


Acara Bergu

MSS NegeriBL12BP12BL18BP18Jumlah
Johor Bahru664622
Batu Pahat6981841
Pontian484824
Kulai Jaya442919
Muar2212218
Segamat1044220
Mersing224210
Pengerang222410
Kota Tinggi242210
Pasir Gudang466622
Kluang11417436
Ledang12184640

Sila ke Laman Web Rasmi Ping Pong MSS Johor

Recent Forum Posts

by Soo YuanHun over a year ago
by Soo YuanHun over a year ago
by Soo YuanHun over a year ago

Recent Videos

1061 views - 0 comments
904 views - 0 comments
597 views - 0 comments